Coaching zdrowia

choroby, przyczyny, otyłość, nadwaga, oczyszczanie organizmu, ciało, toksyny, toksemia, kwasica metaboliczna,audiobooki,Dziewięć dziesiątych naszego szczęścia polega na zdrowiu.
Zdrowy żebrak jest szczęśliwszy niż chory król.

Heraklit z Efezu

Zdrowie jest cennym skarbem, który posiadamy ot tak po prostu. Jego wartości uświadamiamy sobie niekiedy, dopiero wtedy, gdyż go utracimy. Wtedy zamiast wielu marzeń, mamy tylko jego - znów być w pełni zdrowym.

Praca nad zmiana osłabiających organizm przekonań, zmianą szkodzących nam nawyków oraz zachowań oraz negatywnych mysli na pozytywne z ukierunkowaniem na poszukiwanie rozwiązań + porada odnoście zyiwneia, niezbędnych składnikow odzywczych, suplementacji oraz przyczyn chorób oraz sposoby ich wyeliminowania.

Coaching zdrowia jest przeznaczony dla osób, które szukają bezpiecznych i naturalnych metod na to, jak w skuteczny sposób utrzymać zdrowie, kondycję i opóźnić procesy starzenia się oraz jak poprawić stan swojego organizmu i kondycję psychiczną, utrzymując pogodę ducha i pogodny uśmiechu na twarzy, pokazujących spokój i piękno ich duszy.

Najlepszymi lekarzami na świecie są:
doktor dieta, doktor spokój i doktor dobry humor.

 Arthur Schopenhauer

Piękno to nasze nastawienie, postawa jaką reprezentujemy. W przeciwieństwie do tego co zwykle myślimy, piękno drzemie w środku nas samych. To zewnętrzne jest przereklamowane i sprawia, że marnujemy czas dążąc do jak najdoskonalszej estetyki, zapominając o tym, co naprawdę ważne. Najważniejszą rzeczą jest wewnętrzne piękno.Piękni wewnętrznie ludzie, wykorzystują swoje emocje, aby lepiej poznać siebie samych. Akceptują zarówno pozytywne jak i negatywne emocje i nie osądzają siebie za to, jak się czują. Kiedy zaczynamy klarować nasze obawy i niepewność, możemy zastanowić się nad nimi i nad tym, gdzie nas prowadzą. Ponadto to pozwala nam działać w spójny i zrównoważony sposób. 

Najpiękniejsza osoba jest szczęśliwa, świadoma i odważnie podejmuje wyzwania

Bycie odważnym nie oznacza wcale życia bez strachu. Oznacza to powstrzymanie się od ucieczki, stawienie czoła lękowi, a przez to pokonanie go. Kiedy mamy w sobie strach i lęk, w ciele powstaje wiele napięć. Stany takie utrudniają dopływ krwi do tkanek, dotlenianie i odżywianie komórek oraz oczyszczanie się ich z produktów spalania i przemiany materii. Powoduje to stopniowe ich osłabianie, gorsze samopoczucie a co za tym idzie, może wporwadzać jeszcze wiekszy niepokój co do stanu zdrowia i panikę. Kiedy emocje biorą górę, często trudno jest nam siebie opanować i procesy destrukcyjne moga nastepowac juz lawinowo. Stąd warto rozpocząc pracę nad swoim stanem umysłunad oczyszczeniem duszy z negatywnych myśli, nad wyciszyć się. Można popatrzeć z różnych perspektyw i poszukać pozytywnych sytuacji w tym co się dzieje, zastanowić się nad swoimi  przekonaniami i wartościami oraz nad tym co właściwie robimy. W tym celu pomocny jest coach i kilka sesji coachingowych. Niekiedy juz po pierwszym spotkaniu patrzymy nieco inaczej na świat, a po kilku sesjach puszczaja napięcia, życie wygląda zupełnie inaczej, kiedy skupiamy się na wdzięczności za "cudów dnia codziennego".
Na tym również polega RESILIENSE - pomoc po silnym stresie i doznanym szoku - praca z coachem (coaching interwencyjny).

 „Strach rozpuszcza się, gdy wyobrażasz sobie, że coś działa prawidłowo”
M.Atkinson i R.T.Chois „Flow” - Przepływ

Do prosesu oczyszczaia umysłu i duszy z negatywnych myśli wprowadzających  w stres i depresję, pomocne jest uzupełnianie codziennego odzywiania w witaminy i minerały oraz oczyszczania organizmu z toksycznych związków, choćby poprzez udrażaniani głównych kanałów wydalniczych i poprawianiae ogólnie sta nu zdrowia i wzmacnianie układu odporościowego.

Audiobooki na temta poprawy stanu zdrowiatutaj >>

Co możesz zrobić kiedy jest coraz gorzej ze zdrowiem i psychiką?

Zmień myslenia, zmień realcke i nawyki, wypracuj nowe zachowani i odżywianie, może tez zmień środowisko... Możeliwości jest wiele. Ważne jest aby wiedzieć czego sie chce i pragniemy oraz do czego chcemy dążyć.  Wazny jest cel. To on jest często światełkiem w tunelu, wskazująym nam dalsza drogę. Ważne, aby zawsze mieć na widoku cel, do którego dążymy. To pozwala nam miec nadzieję i siłę na jego osiągnięcie.

Naturalna siła uzdrawiająca w każdym z nas jest największym źródłem dobrego samopoczucia.
Marie von Ebner-Eschenbach

Jest tysiące chorób, ale tylko jedno zdrowie.
Heraklit

Sesje coachingowe przez Skype oraz osobiście
ul. Reformacka 3/2U, Rzeszów, tel. 730970880

SZKOŁA COACHINGU I WARSZTATY UZDRAWIANIA CIAŁA i DUSZY

Sklep zdrowia online -suplementy >>