Galeria

Serce Piko - plan filmowy teledyskuProjekt ratowników medycznych SERCE PIKO i zaproszenie do uczestniczenia w nim, ucieszyło nas. Byliśmy tam jako Akademia Rozwoju Coaching Życia Renata Zarzycka-Bienias i Funo Productiom Michal Zarzycki (wideo i montaż filmu) wraz z naszym psem Daktylem. Na stronie film i zdjęci z produkcji tego teledysku.
===
The project medical rescuers of SERKA PIKO and they invitations to participate in it, pleased us. We were there as the  Development  Academy of Life Coaching Renata Zarzycka-Bienias and Funo Production Michal Zarzycki (video camera and film editing) together. We was there with  our dog Daktyl. You can watch the film and photos from the production of this music video.

„Droga do innych prowadzi przez Ciebie samego"
Szkolenie będzie prowadzone metodą warsztatową, co oznacza, że wykłady będą przeplatane pracą nad własnymi celami. To oznacza, że już w trakcie szkolenia zaczniesz pracę nad swoimi marzeniami, wartościami i celami w trzech obszarach: życie osobiste i rodzinne, kariera zawodowa i finanse, rozwój osobisty

Warsztat dotyczy uświadomienia sobie jak często jesteśmy angażowani w cudze konflikty nie rozumiejąc, iż to zupełnie nie jest nasz problem. Tym samym nieświadomie godzimy się wziąć na siebie rolę Ratownika między Oprawcą a Ofiarą. Dzięki kilku ćwiczeniom, uczestnicy warsztatu lepiej będą mogli zrozumieć, kiedy mają faktycznie osobiste wyzwanie i kiedy to jest ich problem, a kiedy innych osób.

Warsztaty "POROZUMIENIE IDEALNE w 5 prostych krokach" odbyły się w dniu 23 luty 2016 w Rzeszowie ul. reformacka 3 w ramach działalności Akademia Rozwoju Coaching Życia. Uczestnicy szkolenia dowiedzieli się, jak możemy ograniczyć komunikacyjne słabości i poprawić swoje relacje. Zastanawiali się jaka jest geneza konfliktu, poznawali pułapki komunikacyjne i dowiadywali się jak ich unikać. Zwracali uwagę na to, jak ważna jest umiejętność słuchania drugiego człowieka tak, aby dosłyszeć co do nas mówi i odpowiednio zareagować gasząc niekiedy agresje, nerwy czy podniesiony głos adwersaża.