Galeria

„Droga do innych prowadzi przez Ciebie samego"
Szkolenie będzie prowadzone metodą warsztatową, co oznacza, że wykłady będą przeplatane pracą nad własnymi celami. To oznacza, że już w trakcie szkolenia zaczniesz pracę nad swoimi marzeniami, wartościami i celami w trzech obszarach: życie osobiste i rodzinne, kariera zawodowa i finanse, rozwój osobisty

Warsztat dotyczy uświadomienia sobie jak często jesteśmy angażowani w cudze konflikty nie rozumiejąc, iż to zupełnie nie jest nasz problem. Tym samym nieświadomie godzimy się wziąć na siebie rolę Ratownika między Oprawcą a Ofiarą. Dzięki kilku ćwiczeniom, uczestnicy warsztatu lepiej będą mogli zrozumieć, kiedy mają faktycznie osobiste wyzwanie i kiedy to jest ich problem, a kiedy innych osób.

Warsztaty "POROZUMIENIE IDEALNE w 5 prostych krokach" odbyły się w dniu 23 luty 2016 w Rzeszowie ul. reformacka 3 w ramach działalności Akademia Rozwoju Coaching Życia. Uczestnicy szkolenia dowiedzieli się, jak możemy ograniczyć komunikacyjne słabości i poprawić swoje relacje. Zastanawiali się jaka jest geneza konfliktu, poznawali pułapki komunikacyjne i dowiadywali się jak ich unikać. Zwracali uwagę na to, jak ważna jest umiejętność słuchania drugiego człowieka tak, aby dosłyszeć co do nas mówi i odpowiednio zareagować gasząc niekiedy agresje, nerwy czy podniesiony głos adwersaża.