Galeria

mar 10, 2016

Trójkąt dramatyczny konfliktu i jak z niego wyjść? Warsztaty: 17.04.2016 - Warszawa


Mediacje i negocjacje
Na warszawskiej Akademii Pedagogiki Specjalnej im. Marii Grzegorzewskiej w ramach IV edycji Dnia Psychologa, dniu 17 kwietnia 2016 w godz. 15.30 - 18.00, odbędzie się warsztat pt.: "Trójkąt dramatyczny konfliktu i jak z niego wyjść?", przeprowadzony przez trenera Renatę Zarzycką, zaproszoną w ramach działania Studenckiego Koła Naukowego Psychologii SYNERGIA. Budynek C, sala 3016 - prosimy być około 10-15 minut wcześniej. Szczegóły organizacyjne oraz zgłoszenia na spotkanie: Katarzyna Kubińska - kkubinska123@gmail.com (tel. 513852605) oraz  ivdzienpsychologa@gmail.com
Warsztat dotyczy uświadomienia sobie jak często jesteśmy angażowani w cudze konflikty nie rozumiejąc, iż to zupełnie nie jest nasz problem. Tym samym nieświadomie godzimy się wziąć na siebie rolę Ratownika między Oprawcą a Ofiarą. Dzięki kilku ćwiczeniom, uczestnicy warsztatu lepiej będą mogli zrozumieć, kiedy mają faktycznie osobiste wyzwanie i kiedy to jest ich problem, a kiedy innych osób. Poznają również tajniki różnic między daniem sobie zgody na niewdzięczną rolę RATOWNIKA, a pomocną rolę obserwującego moderatora i zarządcy konfliktem czyli MEDIATORA. Dowiemy się, czym różnią się te dwie postawy, jakie zachowania przyjmujemy aby pomóc innym i dlaczego jak najszybciej warto wyjść z Trójkąta Dramatycznego konfliktu i stać się niezależnym obserwatorem, aby przyjąć rolę Uczestnika zamiast Ofiary czy Oprawcy lub pryjąc rolę Mediatora zamiast Ratownika.
Trójkąd dramatyczny, rozwiązywanie konfliktu i wyjście z ropli ofiary
 
 
Dowiemy się jak poprzez zmianę ograniczających przekonań i nawyków oraz transformację języka komunikacji bez stosowania pułapek komunikacyjnych, możemy nauczyć się podstaw sztuki perswazji i negocjacji. Dzięki temu zdobędziemy możliwość nabycia  szansy na uzdrowienie relacji w związku i rodzinie, w pracy i w szkole oraz wśród znajomych i przyjaciół. To tylko od nas zależ,y jak postąpimy i jaką rolę przyjmiemy na siebie w sporze oraz jaki kierunek jego rozwiązania wybierzemy.
 
 
Sylwetki Trenera

Renata Zarzycka jest jednym z najskuteczniejszych polskich menedżerów, jako certyfikowany Trener komunikacji interpersonalnej, Trener biznesu i rozwoju osobistego, certyfikowany Trener Transforming Communication – międzynarodowej metody rozwiązywania sporów i konfliktów, z wykorzystaniem technik negocjacyjnych i mediacyjnych, poprzez poszukiwanie wspólnych rozwiązań i celów, cennych w pracy zespołowej jak również w życiu rodzinnym i szkole. Studia podyplomowych na kierunkach Coachin i NLP oraz Mediacje i negocjacje z elementami psychologii, a także liczne szkolenia i warsztaty z zakresu pozytywnej psychologii skierowanej na poszukiwanie rozwiązań, przełożyły się na pracę, jako Motywator, Mediator, Negocjator oraz Coach. Jako akredytowany Coach ICI, specjalizuje się w Life Coach, Coaching relacji dla Par i Rodzin, Coach Zdrowia, a w szczególności, jako Coach rozwoju osobistego i biznesu. Ponad to od 1992 roku pracuje w marketingu sieciowym MLM jajko praktyk, wykorzystując wiedzę z zakresu psychologii rozwoju osobistego, kariery i budowania dobrych relacji z klientami oraz Liderami i zespołami współpracowników.
Od 1998 roku jest jednym z najskuteczniejszych doradców żywieniowych i suplementów oraz autorką wielu serwisów internetowych, książki pt. „NONI owoc zdrowia. Lecznicze korzyści dla zdrowia” oraz audiobooków dotyczących coahcingu zdrowia, coachingu relacji oraz coachingu biznesu. Kompleksowa obsługa poprzez uzdrawianie ciała i duszy (praca nad umysłem), jej profesjonalizm, wiedza oraz pasja w poszukiwaniu przyczyn chorób i edukacji swoich klientów, w zakresie rozwiązywaniu wyzwań zdrowotnych naturalnymi metodami, przez 18 lat przyciągnęły do niej już dziesiątki tysięcy indywidualnych klientów. Obecnie jest właścicielem firmy szkoleniowej Akademia Rozwoju „Coaching Życia”, gdzie przekazuje bogate doświadczenia swoim klientom i innym menedżerom, którym zależy na odnoszeniu spektakularnych sukcesów tak zawodowych,w związku i rodzinie, jak i na polu utrzymania dobrego zdrowia i kondycji fizycznej oraz psychicznej. Zobacz więcej tutaj:
www.renatazarzycka.pl
www.coachignzycia.com.pl