Publikacje

kwi 14, 2016

Duplikacja czy innowacja w MLM? Nowatorska ścieżka kariery Lidera MLM, jako indywidualisty.


Mam przyjemność zaprezentować Państwu audiobook z serii COACHING BIZNESU pt.”Czym jest duplikacja w MLM i kiedy warto wprowadzić innowację? Nowatorska ścieżka kariery Lidera MLM, jako indywidualisty.”  Dotyczy on szczególnie branży Multi Level Marketing. Nie mniej jednak, większość informacji można wykorzystać w każdym rodzaju biznesu i w pracy nad własną karierą zawodową – szczególnie w pracy z przekształcaniem blokujących przekonań na wspierające.

       Audiobook ten omawia dobrze znane w MLM zagadnienie duplikacji. Dowiesz się z niego, czym jest duplikacja i jakie korzyści ona nam daje. Gdzie w codziennym życiu mamy z nią do czynienia i kiedy warto z niej korzystać oraz kiedy można rozpocząć działanie, stosując własną kreatywność i intuicję.

Ta pozycja to świetny poradnik dla osób, które na początku swojej kariery, jeszcze nie dość dokładnie znają szczegóły tego biznes i potrzebują się nadal uczyć. Jednak po czasie czują, że stoją w miejscu – jakby przed ścianą. Jest to często punkt zwrotny, w którym liderzy potrzebują podjąć ważną decyzję, aby w pełni zacząć działać samodzielnie i przejąć całkowitą odpowiedzialność za swój biznes MLM.  To informacje dla tych osób, które pragną uczynić swój biznes możliwie najbardziej dochodowym, stając się indywidualnościami w branży MLM. Indywidualizm oznacza wolność, a wolność, to branie za siebie pełnej odpowiedzialności.

Produkt ten jest obecnie dostępny tutaj >>

Co daje Ci ten audiobook?

Materiał zawarty w tym wydaniu uświadamia słuchacza w tym, że może on mieć pewne bariery, aby podążać swoją ścieżką kariery. Może, co jakiś czas stawać pod ścianą i trwać w miejscu, nie wiedząc, dlaczego jego biznes nie rozwija się dalej. Może też ciągnąć za sobą, „kule u nogi”, opóźniając swój sukces i nie mając świadomości, jaka jest tego przyczyna.
Audiobook posiada również informację o tym, jak możemy pomagać w takich przypadkach. Warto skupić się najpierw na sobie, przepracowywać swoje ograniczenia oraz bariery wewnętrzne i zmienić je na wspierające w działaniu. Jednocześnie materiał zawarty w tym wydaniu, zachęca do świadomego zastanowienia się nad nieużytecznymi przekonaniami, które nas osłabiają i powodują, że nie możemy iść dalej. Słuchacz znajdzie tu narzędzia i sposoby, jak samodzielnie może rozwiązać ten problem u siebie, jak również u współpracowników w swojej strukturze.
Aby wejść na najwyższe szczyty w branży MLM, potrzebujesz pozbyć się ograniczeń i stać się indywidualistą, który tworzy własną markę. Jeśli jesteś już pewien, że chcesz znaleźć się na szczecie, wyróżniać się i stać się wolnym finansowo człowiekiem, ten audiobook jest właśnie dla Ciebie.
 

Spis treści:
Czy duplikacja jest wzorem na sukces?
Replikacja, jako przepis na życie.
Gdzie znajduje się miejsce replikacji?
Duplikacja, jako powszechne zjawisko w naszym życiu.
FOLLOW ME, czyli podążaj za mną.
W pułapce sztywnych procedur.
Czy duplikacja faktycznie jest jedynym kluczem do sukcesu w MLM?
Czy wiesz, jaka jest definicja słowa duplikacja i co ono faktycznie oznacza?
Czy ciągniesz za sobą kulę u nogi?
Świadomość kuli u nogi i co dalej?
Zmień ograniczające Cię przekonania na wspierające i złap wiatr w żagle.
Artyści MLM sięgają do gwiazd!
Stwórz swoją indywidualna markę!

Audiobooki, ksiązki i ebooki, w Empik.com - produktów Renata Zarzycka - Bienias >>

AUTOR: RENATA ZARZYCKA - BIENIAS
WYDAWCA: AKADEMIA ROZWOJU COACHING ZYCIA
CZAS TRWANIA:  74 minut
KATEGORIA TEMATYCZNA: PSYCHOLOGIA/COACHING/ROZWÓJ OSOBISTY
LEKTOR: RENATA ZARZYCKA - BIENIAS
STUDIO LEKTORSKIE: Deep Voice Studio
FORMAT: MP3

Wszystkie audiobooki Renaty Zarzyckiej - Bienias >>

Wszystkie Publikacje Renaty Zarzyckiej - Bienias >>