Publikacje

cze 14, 2016

Biznes relacji w systemie MLM cz.1. Jak rozmawiać z ludźmi, aby nas chcieli wysłuchać i współpracować z nami?


Biznes Multi Level Marketing jest biznesem relacji. Oznacza to, że jednym z najważniejszych filarów struktur MLM są ludzie. Zatem okazuje się, iż umiejętność budowania dobrych, zdrowych relacji to podstawa sukcesu nie tylko w biznesie, lecz przede wszystkim w codziennym życiu. Na tych zagadnieniach skupiają się trzy audiobooki z serii Coaching Relacji i Biznesu pt:  Biznes relacji w systemie MLM.  Dowiesz się z nich jak ważna jest uważność na drugiego człowieka, umiejętność słuchania go na cztery sposoby i jaką moc mogą mieć odpowiednio wypowiadane przez Ciebie słowa.

Produkt ten jest obecnie dostępny u wydawcy tutaj >>

 

Co daje Ci audiobook z serii Biznes relacji w systemie MLM cz.1?

Materiał zawarty w tym wydaniu uświadamia słuchacza w tym, że może on mówić wyrażając swoje emocje, a tym samym w różnych sposób wpływać na emocje swojego słuchacza np. klienta.
Audiobook posiada również informację o tym, jak wprowadzać naszego słuchacza w stan transu poprzez stosowanie skutecznych i znanych od wieków technik tak, aby dotrzeć do jego głębokiej podświadomości. Słuchacz znajdzie tu narzędzia i sposoby, jak samodzielnie nauczyć się pracować nad barwą i intonacja głosu, jak mówić z magnetyzującym uśmiechem w głosie tak, aby nasz rozmównica czerpał przyjemność ze wspólnej konwersacji i sam pragnął dalej z nami rozmawiać.
 
 
Dla kogo jest ten audiobook?

Ta pozycja stanowi poradnik dla osób, które chcą przejąć odpowiedzialność za swoje działanie i swój biznes MLM tak, aby nie obwiniać nikogo za swoje porażki i nie czekać na to, że ktoś coś za nas zrobi. O wielu sprawach decydujemy przede wszystkim my sami i o tym, czy pragniemy w życiu zmian na lepsze, czy też nie. To informacje dla osób, które pragną uczynić swój biznes możliwie najbardziej dochodowym poprzez budowanie dobrych relacji z współpracownikami i klientami, stając się przy tym indywidualnościami w branży MLM.   Indywidualizm oznacza wolność, a wolność, to branie za siebie pełnej odpowiedzialności, bez użalania się nad sobą i wymówek. Jeśli jesteś już pewien, że chcesz znaleźć się na szczecie, wyróżniać się i stać się wolnym człowiekiem, ten audiobook jest właśnie dla Ciebie.

Spis treści:
1. Biznes relacji w systemie Multi Level Marketing.
2. Sukces to proces wymagający przemiany.
3. Umysł intuicyjny w komunikacji międzyludzkiej.
4. Czy potrafisz wyrazić uśmiech za pomocą głosu?
5. Barwy dźwięków nadają magicznej mocy słowom.
6. Czym jest metafora i świat opowieści w komunikacji międzyludzkiej?
7. Przejdź ze strefy intelektualnej do emocjonalnej.
8. Zaangażuj się w prowadzoną konwersację.
9. Czas na podjęcie decyzji – czas na zmiany.

AUTOR: RENATA ZARZYCKA-BIENIAS
WYDAWCA: Akademia Rozwoju Coaching Życia
CZAS TRWANIA:  67 minut
KATEGORIA TEMATYCZNA: PSYCHOLOGIA/COACHING/ROZWÓJ OSOBISTY
LEKTOR: RENATA ZARZYCKA-BIENIAS
STUDIO LEKTORSKIE: Deep Voice Studio
FORMAT: MP3