Publikacje

lut 15, 2016

Jak poradzić sobie po rozstaniu? Wyciągnij wnioski z nieudanego związku i rozpocznij "nowe życie" bez obwiniania się o przeszłość.


rozstania, rozłąka, seperacje, rozwody, sąd, małżeństwo , para, partnerski, toksyczny, związek, depresja, styl zycia, rozwój osobisty, psychologia, pozytywna, emocje, rozmacz, nowe życie, W audiobooku znajdziesz informacje o tym, że mimo tego, że spotyka nas to, czego nie chcemy, aby się od tego uwolnić, by nie dźwigać tego ze sobą w przyszłość, warto przebaczyć i z czasem nawet być losowi wdzięcznym za kolejne doświadczenie – nawet to bolesne.
Z audiobooka dowiesz się o tym, że warto szukać rozwiązań i patrzeć w przyszłość nie oglądając się za siebie. Dowiesz się, jak cenne są lekcje, dawane nam przez różnych ludzi, których napotykamy na swojej drodze.

Co daje Ci ten audiobook?

Materiał zawarty w tym wydaniu daje Ci możliwość spojrzenia na wiele spraw z innej perspektywy oraz zrozumienia pewnych kwestii, czy sporów, jako nasze wewnętrzne konflikty, urazy, nawet te z wczesnego dzieciństwa. Wiele fragmentów tego audiobooka podsiada podkład muzyczny, co ma na celu zadziałanie terapeutyczne i poprawę nastroju oraz samopoczucia.
 
 

AUTOR: RENATA ZARZYCKA-BIENIAS
LEKTOR: RENATA ZARZYCKA-BIENIAS
MUZYKA I WYKONANIE FORTEPIANOWE: RENATA ZARZYCKA-BIENIAS
WYDAWCA: AKADEMIA ROZWOJU COACHING ŻYCIA
STUDIO LEKTORSKIE: Deep Voice Studio
FORMAT: MP3
KATEGORIA TEMATYCZNA: ZDROWY TRYB ŻYCIA/ROZWÓJ OSOBISTY/POZYTYWNA PSYCHOLOGIA
CZAS TRWANIA: 79:03 minut

Wszystkie publikacje audiobooków autorstwa RENATA ZARZYCKA-BIENIAS są tutaj >>