Szkolenia

 

Jeśli chcesz lepiej negocjować z klientami, skuteczniej prowadzić trudne rozmowy ze współpracownikami, transformować konflikty zespołu w dobre relacje a problemy zamieniać na wyzwania i szukając rozwiązań realizować wspólne cele – ten warsztat jest dla Ciebie!

Komunikacja Transformująca to połączenie najskuteczniejszych umiejętności w komunikowaniu się. Trening prowadzi do zmiany postaw uczestników poprzez naukę nowych, skutecznych narzędzi poprawiających sposób porozumiewania się z pracownikami, współpracownikami, dostawcami,  klientami, sprzedawcami, agentami ubezpieczeniowymi, Liderami i Menadżerami. Pomaga managerom rozwijać się i tworzyć efektywne zespoły.

Zdrowa komunikacja to szczęśliwe związki, dobre relacje w rodzinie i efektywny biznes w każdej branży, również MLM. Program warsztatów Transforming Communication™ kształci umiejętności rozwiązywania konfliktów z nastawieniem na współpracę i porozumienie. Dotyczy to zarówno konfliktów zewnętrznych (poprawa relacji z ludźmi, budowanie współpracy, rozwiązywanie sporów) jak też wewnętrznych (podejmowanie decyzji, określanie celów życiowych, szukanie harmonii w życiu). Stosując zasady modelu TC™ zmieniają się paradygmaty myślenia o współpracy, konflikcie i szczęściu – zarówno u innych jak i u siebie. Prostota stosowania narzędzi TC™ zdumiewa, siła oddziaływania wznosi, a jakość efektów zachwyca. Transforming Communication to kreowanie przestrzeni wspolpracy i porozumienia poprzez zrozumienie i tranformacje swojego języka komunikacji i relacji.

Od wrzesnia 2015 roku co dwa tygodnie prowadzę spotkania zdrowotne dla zainteresowanych osób. Na spotkaniach omawiam różne zagadnienia, zajmując się przede wszystkim przyczynami chorób, fizjologia i funkcjonowaniem wielu narządów w naszym orgamie oraz składnikami naszej diety. Omawiamy podstawy zdrowego życienia oraz skłaników skoncentrowane w suplementach, które w razie powazniejszych wyzwań chorobowych, warto dodac do codziennej diety. W każdym przypadku, omawiam również problemy natury psychicznej o fakt, jaki wpływ na nasze zdrowie bądź towrzenie chorób ma nasz umysł.